Real Madryt. Karim Benzema złamał palec

Mecz z Realem Betis pechowo zakończył się dla napastnika Realu Madryt – Karima Benzemy. Francuz złamał mały palec prawej ręki.Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

“Królewscy” pokonali w niedzielę na wyjeździe 2-1 Real Betis w 19. kolejce hiszpańskiej Primera Division.

Benzema doznał urazu już w pierwszej połowie po starciu z Markiem Bartrą. Piłkarz Realu dotrwał na boisku do przerwy, ale opuszczał plac gry z wyrazem bólu na twarzy, trzymając się za kontuzjowaną dłoń.

Real Madryt poinformował, że w swoim serwisie internetowym, że prześwietlenie wykazało złamanie palca.

“Po badaniach przeprowadzonych na naszym zawodniku Karimie Benzemie przez sztab medyczny Realu Madryt zdiagnozowano u niego złamanie paliczka piątego palca prawej dłoni. Kontuzja pod obserwacją” – napisano w oświadczeniu.

Klub nie podał, kiedy piłkarz będzie mógł powrócić do gry.

MZ