Falstart TS-u. Tęcza lepsza na własnym terenie

TS Masterchem Przylep źle rozpoczął zmagania w rundzie wiosennej lubuskiej IV ligi. Zielonogórzanie w okrojonym składzie wyraźnie przegrali w Krośnie Odrzańskim 0:4 z miejscową Tęczą Homanit.

image

Gospodarze otworzyli spotkanie niezwykle mocnym uderzeniem. Już w 1. minucie Marcin Piec pokonał Przemysława Króla, otwierając wynik meczu. Ekipa z Winnego Grodu zaciekle próbowała odpowiedzieć, lecz nic z tych starań nie wynikało. W 26. minucie dobiła ją strata Przemysława Bitnera, który z powodu problemów z kolanem po faulu jednego z przeciwników musiał opuścić murawę.

Z czasem gra zielonogórskiego zespołu wyglądała coraz gorzej. Krośnianie jeszcze przed przerwą dołożyli drugie trafienie, a po zmianie stron całkowicie zdominowali wynik. Tęcza w drugiej połowie znów dwukrotnie umieściła piłkę w siatce TS-u, podczas gdy ten nie umiał na to w żaden sposób odpowiedzieć. Końcowy rezultat – 4:0 – dobrze oddaje układ sił na boisku.

IV liga, 16. kolejka: Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 4:0 (2:0)
TS Masterchem Przylep: P. Król – Hadaś, Łyczko, Bitner, Dzikowicz, Bartczak, Zawistowski, Jasiak, Topolski, Jurkiewicz, K. Marczak – Rygała, S. Król, J. Marczak, Chojnacki, Siejek.