Zinedine Zidane o pierwszym meczu po powrocie na ławkę Realu Madryt: Jestem szczęśliwy, ponieważ najważniejszą …

Dodał: Grzegorz Sawicki

Data dodania: 17-03-2019 9:30

Zinedine Zidane o pierwszym meczu po powrocie na ławkę Realu Madryt: Jestem szczęśliwy, ponieważ najważniejszą rzeczą było dzisiaj odniesienie zwycięstwa

Zinedine Zidane wypowiedział się na temat sobotniej wygranej Realu Madryt z Celtą Vigo (2:0).

W swoim pierwszym meczu po powrocie do Madrytu, szkoleniowiec dokonał kilku zmian w składzie. W jedenastce “Królewskich” znaleźli się Keylor Navas, Marcelo, Isco i Gareth Bale.

Pierwsza połowa była trochę skomplikowana. Druga również była trudna, ale zawodnicy ciężko pracowali. Jestem szczęśliwy, ponieważ najważniejszą rzeczą było dzisiaj odniesienie zwycięstwa. Cieszę się z trafienia Isco. Teraz czeka nas przerwa reprezentacyjna i będziemy mieli trochę czasu na uporządkowanie pewnych spraw. Zostało nam 10 meczów i chcemy jak najlepiej zakończyć sezon.

Lubię Courtois. Thibaut wielokrotnie pokazywał, że jest świetnym bramkarzem, ale chcę, by Keylor też czuł się ważny. Nie zapominam o zasługach tego pierwszego. Keylor po prostu grał mniej i musi częściej pojawiać się na murawie.

Będę liczył na każdego. Również na Courtois czy Reguilóna. Keylor, Marcelo czy Isco również są jednak dobrymi zawodnikami. Będę korzystał ze wszystkich – powiedział Zidane.

Real z dorobkiem 54 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli LaLiga.